אודות

בס"ד

מי אנחנו?

אנו מיזוג של שתי ישויות.

הישות הראשונה – הוא המקים של עמותת החסד “השותפות”, והיוצר של הרעיון שלימים נודע בשם “משנת יוסף” והמכירות הידועות בישיבת מיר של כלל מוצרי המזון.

בעזרת ההכוונה והסיוע של האדמו”ר מאמשינוב, שליט”א והרב עזריאל אוירבך שליט”א, בשנת 2002, הוקמה “שותפות”, הארגון הראשון שבמשך 10 שנים ארגן מכירות קבוצתיות ברחבי הארץ, בצפת, ירושלים, בית”ר, קרית ספר, בני ברק ועד לאשדוד.

“השותפות” העניקה לאלפי משפחות אפשרות לרכוש מוצרי מזון בכ- 60% הנחה ממחירי החנויות ואפשר למשפחות נזקקות סילי מזון ללא תשלום.

לאחר מספר שנים של ארגון חסד אמיתי זה, מקים “השותפות” היה אחד ממייסדי מכירת “משנת יוסף” הידועה, במקביל הקים את המכירות המפורסמות בישיבת מיר המשווקת את כלל סוגי הבשרים, עופות, הודו ומוצרים צמחוניים במחירים שלא נראו מעולם בשווקים הישראליים.

מספר שנים לאחר מכן, יזם המייסד את שבירת המונופולים של שווקי הטיטולים בקהילות החרדיות והדתיות לאומיות באמצעות הרעיון המהפכני של יבוא טיטולים מטורקיה ומדינות מזרח אירופה בהנחה של כ- 30% -40%.

כעת, לאחר הפוגה של 7 שנים, הוא חוזר בעזרת השם, שוב בהכוונתם וסיועם של הרבי מאמשינוב שליט”א והרב עזריאל אוירבך שליט”א, ומקים את מיזם “לדלת” במטרה להנגיש לשוק הגלאט – מהדרין את הטוב ביותר. שיווק מוצרים איכותיים, במחירים “משמחי לב”,אל דלת ביתך.

מכאן השם “לדלת”.

היישות השניה שלנו – הינו הספק והמפיץ “ביכורי שדה”.

יוזם “לדלת” יצר קשר עם “ביכורי שדה” החברה המובילה ברכישה והפצה של פירות וירקות והסיטונאי הגדול ביותר של פירות וירקות בישראל. החברה יושבת על פיסת קרקע גדולה פי 10 מגודלו של כל השוק הסיטונאי בירושלים. להבדיל מהשוק הסיטונאי, הפירות והירקות לא מאוחסנים בחוץ בקור מקפיא או תנאי חום קיצוניים. כל הפירות והירקות מועברות ישירות מהשדה למחסן ענק בעל טמפרטורה מבוקרת. גודלו המרשים של המחסן עולה אפילו על מידותיו של האנגר להרכבת מטוסי בואינג 787.

מה יוצא לכם מזה?

לשתי הישויות יחד יש יותר מחצי מאה שנות ניסיון בכל היבטי שוק הפירות והירקות בישראל. אנחנו עובדים בשבילכם כדי שתקבלו את הפירות והירקות הטריים ביותר במחירים משמחי לב ובאופן הנוח ביותר.

הטכולוגיה הפורצת דרך שפיתחנו מאפשרת להזמין סחורה באופן הנוח ביותר, ומשלוח ישיר “לדלת” שלכם.

מה ההכשר שלנו?

כל הפירות והירקות תחת השגחת הבד”ץ העדה החרדית.

במוצרי הגוש קטיף ניתן לבחור בין ההכשר של הבד”ץ העדה החרדית, וההכשר של הרב אפרתי.

מה איכות המוצרים?

מובטחת